O Nás

Historie společnosti

  • Společnost Firmness s.r.o byla založena dne 19.října 2006 jako obchodní firma, poskytující servis v dodávkách dělených, nebo třískově obráběných ocelových bloků ušlechtilých, ale i konstrukčních ocelí.
  • Do poloviny roku 2015 tvořila naše nabídka především dodávky strojně dělených, třískově obrobených nebo i broušených ocelových bloků, jejichž použití můžeme charakterizovat jako oceli pro výrobu forem pro vstřikování plastů, forem pro tlakové lití neželezných kovů a ocelí, ocelí určených pro výrobu střižných a postupových nástrojů a přípravků, ale taky ocelí pro výrobu vyhazovačů, vodících sloupků atd.
  • Po tuto dobu pracovníci středního managementu a rovněž dělnické profese získávali dlouhodobým úsilím odborné zkušenosti a znalosti a od poloviny roku 2015 vstupujeme na trh jako společnost výrobní a obchodní.

Současnost

  • V současnosti je primárním výrobním programem společnosti Firmness s.r.o kompletní výroba  rámů, vyhazovacích desek, základových desek a jiných částí forem.
  • Rovněž se ale zaměřujeme na výrobu hydraulických kostek, a dalších přesných strojírenských celků , včetně obrábění hliníku a hliníkových svařenců. 

Budoucnost

Naše společnost má za sebou v roce 2023 úspěšné období růstu a inovace. S cílem posunout se ještě dále kupředu a zůstat v čele konkurence jsme se rozhodli o rozšíření našeho strojního parku do konce roku 2024 a neustále se vzdělávat v technologiích třískového obrábění.

 

  • CNC Soustruh

Dále máme v plánu pořídit pro naši společnost CNC soustruh.  Investice do CNC soustruhu nám umožní rychleji reagovat na potřeby našich zákazníků a posunout naši výrobu na vyšší úroveň.

 

  • Technologické Vzdělávání:

Nezastavujeme se pouze u pořízení nových strojů. Aktivně sledujeme a zapojujeme se do nových trendů v oblasti třískového obrábění. Technologické vzdělávání, zejména v rámci rychlosti a kvality je naší prioritou abychom se neustále udržovali na hrotu v rámci konkurence.

Spolupracujeme s odborníky a institucemi, abychom zajistili, že naši zaměstnanci jsou vždy na vrcholu svých dovedností a jsou připraveni využívat nejmodernější techniky a postupy v oblasti třískového obrábění.